Edyta Olejnik

Instruktor

Bio

Od pierwszych zajęć hatha jogi na które trafiłam w 2000 r., poczułam ich dobroczynne działanie na mnie. Od tamtego czasu praktykuję jogę regularnie. W praktyce najbardziej przemawia do mnie bycie tu i teraz, uważność i samoobserwacja. Czuję, że w dzisiejszym świecie za dużo jest bodźców zewnętrznych, rozpraszaczy, które powodują, że zapominamy o tym co jest naprawdę ważne i istotne. Poprzez regularną praktykę wzrasta nasza świadomość ciała i umysłu. Trzy lata temu nasza Marta – twórczyni Studia Mandala Yoga w Bełchatowie, zaproponowała mi wyjazd na warsztaty vinyasa jogi, które rozpoczęły kolejną podróż w moim życiu. Vinyasa joga to styl w którym poprzez płynne przejścia pomiędzy poszczególnymi pozycjami jogi , poprzez połączenie ruchu z oddechem czuję przyśpieszone bicie serca nawet podczas łagodnej praktyki. W 2020r. – przełomowym pod wieloma względami, rozpoczęłam kurs nauczycielski Yoga Alliance RYT200 w UP DOG YOGA – Yoga Education School, który ukończyłam jako certyfikowany nauczyciel Vinyasa Yoga.

Swoje zajęcia chciałabym zadedykować osobom, które szukają wewnętrznego spokoju, ale również pracy skupionej na poznawaniu siebie, budowaniu swojej odwagi, dla osób które, nie boją się poznać swoich ograniczeń, ale też sposobów na przezwyciężenie ich. Interesuje mnie całościowe podejście do człowieka.

Chronologia

2022 - 2023
Kurs Osteojogi ODZYSKAJ PEŁNĄ SPRAWNOŚĆ I ŻYJ BEZ BÓLU. Boli Cię kręgosłup? Masz problemy ze stawami? Dokuczają Ci bóle głowy? Odczuwasz skutki ciągłego stresu? Zapraszam na osteojogę.
2020 - 2021
UP DOG YOGA - Yoga Education School Certyfikat Nauczyciela Vinyasa Yoga
2013
Warsztaty Hatha Yoga - Organizowane przez Prof. Janusza Szopę - AZS Częstochowa
2010
Warsztaty z Hatha Yoga - AZS Częstochowa

Umiejętności

Hatha Yoga100%
Vinyasa Yoga95%
Praca z oddechem80%
Precyzja assan80%

Dane kontaktowe

Telefon : +48 504 228 555
Email : studio@mandalayoga.pl