O moim studio

Mandala to hinduski rysunek oparty na kole, który pomaga w odzyskaniu równowagi i harmonii wewnętrznej. Od teraz Mandala jest stworzonym przeze mnie i wielu bliskich mi osób miejscem, które ma pomóc w odzyskaniu równowagi i ustanowieniu harmonii wewnętrznej każdego z Was – moich cudownych gości w tym miejscu! Jest stworzona z miłością i pasją. Jestem Marta i bardzo chcę Was tu spotkać. Jestem pewna, że spotkanie z każdą, czy każdym z Was będzie dla nas niesamowitą podróżą. A Mandala stanie się dla Ciebie niezapomnianym startem w lepsze życie. I przystanią relaksu i wytchnienia.

 

Studio Mandala jest miejscem praktyki jogi, oddechu i medytacji, które stworzyłam, aby dać możliwość praktyki wszystkim, którzy potrzebują ukojenia. Ale także ruchu po ciężkim dniu w niewygodnej pozycji. Praktykując jogę poczujesz swoje ciało, uspokoisz oddech, a ja, wraz z moim zespołem, zapewniamy Ci komfortowe, przyjemne miejsce do praktyki.

 

Twoje zajęcia w

Mandala Yoga Studio

Zajęcia w Studiu Mandala skierowane są na pracę z oddechem i sprawią, że całe Twoje ciało będzie dotlenione, uaktywnione i wzmocnione. Nasza joga z elementami „flow” przeznaczona jest dla osób na różnych poziomach umiejętności. Grupy są małe i kameralne, dzięki czemu będziecie mogli otrzymać lepszą pomoc i dokładną korektę. Dużą uwagę przykładamy do rozgrzewki i końcowej medytacji.

Poza zajęciami grupowymi możemy spotkać się z Tobą także na praktyce indywidualnej dopasowanej tylko do Twoich potrzeb.

Zajęcia prowadzane są przez certyfikowanych nauczycieli z doświadczeniem w nauczaniu różnymi metodami, wśród których znajdziesz zajęcia Vinyasa Yoga, Hatha joga, Jin joga (joga powięziowa) czy Medytację uważności Mindfulness.  Będziemy też zapraszać na zajęcia jogi z dziećmi, jogi 60+, jogi dla kobiet w ciąży a także terapie dźwiękami (gongi, misy tybetańskie, dzwonki).

Sprawdzaj też nasze wydarzenia specjalne, na których prowadzone będą wykłady, pokazy i wyjątkowe spotkania z naszymi przyjaciółmi z całego świata. To wszystko dla Was!

0
LAT PRAKTYKI
0
ODBYTYCH SZKOLEŃ
0%
Wdzięczności
0%
Szczęścia
Siła Mandali
Nasze doświadczenia

Joga to podróż, która daje tylko możliwości. Pragniemy czuć się komfortowo w swoim ciele, ze swoimi uczuciami, emocjami i myślami. Joga uczy akceptacji tych wszystkich stanów, wycisza i uspokaja, ale także porusza naszą energią wewnętrzną. Czasami trzeba się napracować, żeby do niej dotrzeć, niekiedy przychodzi to łatwo i szybko. Każda z tych opcji jest dobra, w każdej można coś odkryć. To, co dzieje się na macie przenosi się również na inne aspekty w naszym życiu.

W Mandali chcemy się dzielić swoim doświadczeniem, pasją i energią.

Do zobaczenia na macie!

Hatha Yoga100%
Medytacja90%
Ashtanga yoga77%
Aerial Yoga80%