FAQ

Czy muszę zapisywać się za zajęcia?
Czy mogę zapłacić za zajęcia gotówką?
Czy trzeba mieć swoją matę lub inny sprzęt?
Czy mogę jeść przed zajęciami?
Co jeśli opuszczę zajęcia, a mam wykupiony karnet?
Czy poradzę sobie na zajęciach?
Czy przy korzystaniu z kart Benefit Systems (Multisport Plus) konieczna jest rezerwacja miejsca?
Kiedy mogę dołączyć do zajęć?
Jaki strój obowiązuje na zajęciach?
Jak długo ważny jest karnet?
Mam kłopoty z kręgosłupem, czy mogę przyjść na zajęcia?
Jestem w ciąży. Czy joga jest dla mnie wskazana?

Na wszystkie zajęcia  prosimy zapisać się przez naszą stronę i zamieszczony w niej grafik. Po wybraniu zajęć, zaloguj się na swoje konto i dokonaj rezerwacji/zakupy biletu/karnetu.

W wyjątkowych sytuacjach tak, natomiast wszystkim naszym Klientom będziemy sugerować dokonywanie płatności/rezerwacji poprzez system informatyczny.

W szkole mamy wszystkie pomoce potrzebne do praktyki jogi, więc nie trzeba nic poza strojem mieć ze sobą. Jeśli ktoś chce praktykować na swojej macie, można wziąć ją ze sobą i zostawić w szkole. Ze względu na obecnie panującą sytuacje pandemiczną zalecamy korzystanie z własnej maty.

Nie należy przychodzić na zajęcia z pełnym żołądkiem. Obfity posiłek jemy nie później niż 3 godz. przed zajęciami, jeśli musisz coś zjeść – lekka przekąska na godzinę przed.

Karnety obowiązują przez 30 dni od momentu zakupienia. W ramach karnetu można przychodzić na dowolne zajęcia, nawet codziennie. Jeśli nie wykorzysta się karnetu w ciągu 30 dni, zajęcia przepadają.

Na jodze nie konkurujemy, każdy pracuje sam ze sobą, każda pozycja ma różne warianty. Każdy na zajęciach jogi pracuje na miarę swoich możliwości.

Nie korzystamy z kart Benefit Systems (Multisport Plus)

Do zajęć można dołączyć w dowolnym momencie.

Luźny strój który nie krępuje ruchów, mogą być legginsy lub spodnie i koszulka, ćwiczymy na boso.

Niezależnie od daty zakupu karnet jest ważny przez 30 dni.

Pozycje w jodze /asany/ są wykonywane powoli i uważnie dlatego są bezpieczne również dla osób, które mają kłopoty z kręgosłupem. Jeśli dolegliwości są poważne, sugerujemy konsultację z lekarzem lub fizjoterapeutą.

Zajęcia jogi są idealne dla kobiet w ciąży. Asany /pozycje w jodze/ są bezpieczne, pomagają w radzeniu sobie z różnymi dolegliwościami związanymi z ciążą, oraz przygotowują do porodu. Panie w ciąży zapraszamy na praktykę od 14 tygodnia ciąży do specjalne zajęcia: joga dla kobiet w ciąży.

Jakkolwiek zawsze sugeruje skonsultowanie udziału w zajęciach z lekarzem prowadzącym.