Korzystanie z systemu Fitssey

Zasady korzystania z aplikacji Fitssey
Yoga nigdy nie kojarzyła mi się z gotówką, dlatego też chciałabym aby cały system zakupu karnetów oraz rezerwacji udziału w zajęciach odbywał się z wykorzystaniem platformy Fitssey. Poniżej znajdziecie instrukcje korzystania z aplikacji. PAMIĘTAJ! W razie jakichkolwiek problemów z rejestracją czy logowaniem, zadzwoń a chętnie przeprowadzę Cię przez te procesy (numer telefonu na dole strony).

Rejestracja do systemu Fitssey

Aby zarejestrować się do systemu Fittsey, kliknij poniżej na przycisk Rejestracja. Podaj swoje podstawowe dane tj. Imię, nazwisko, adres email, numer telefonu, płeć, zapoznaj się z Regulaminem Studia oraz Polityką Prywatności i dokonaj rejestracji. Aby aktywować swoje konto, przejdź do swojej poczty i kliknij na otrzymany link i ustal swoje hasło.

Od teraz jesteś już zarejestrowana i możesz korzystać z serwisu zakupu i rezerwacji bez przeszkód.

Logowanie do systemu Fitssey

Jeśli jesteś już zarejestrowana, z dowolnego miejsca na świecie możesz zalogować się na naszego systemu. Wystarczy kliknąć poniżej na przycisk LOGOWANIE, podać swój adres oraz hasło i możesz dokonywać rezerwacji udziału w zajęciach, zmieniać lub anulować rezerwacje, kupować karnety. 

Warto zwrócić uwagę na przycisk: zapamiętaj mnie na tym urządzeniu – dzięki temu zawsze wchodząc na tę stronę ze swojego komputera, będziesz zalogowana. 

ZAKUP KARNETU

Aby dokonać zakupu wejściówki jednorazowej lub karnetu, należy być zalogowanym. Następnie kliknij na poniższy przycisk CENNIK. Po wejściu na stronę z karnetami, dokonaj interesującego Cię wyboru i zrealizuj zakup. 

Karnet ulgowy

Karnet ulgowy przeznaczony jest dla osób 65+ oraz dla uczniów i studentów do 25 roku życia. Pamiętaj by korzystając z zakupu ulgowego zawsze na zajęciach mieć przy sobie dokument potwierdzający wiek w przypadku seniorów lub legitymację w przypadku uczniów lub studentów.

Rezerwacja zajęć

Jeśli chcesz zapisać się do udziału w zajęciach, musisz być zalogowana. Kliknij na przycisk GRAFIK ZAJĘĆ poniżej. Zostaniesz przeniesiona na stronę w grafikiem zajęć na najbliższe 7 dni. Wybierz interesujące Cię zajęcia i naciśnij przycisk ZAPISZ SIĘ. 

Pamiętaj, że rezerwując udział w zajęciach nadal masz możliwość bezpłatnego anulowania rezerwacji do 6 godzin przed rozpoczęciem zajęć.

Aplikacja w telefonie

Pamiętaj, że równie łatwo możesz obsługiwać płatności oraz rezerwacje udziału w zajęciach, poprzez aplikacje mobilną. Poniżej znajdziesz linki do aplikacji dla Android oraz iOS.

REJESTRACJA NOWEGO UCZESTNIKA

Aby zarejestrować się w systemie Fitssey, naciśnij poniższy przycisk

 

LOGOWANIE DO SYSTEMU

Aby zalogować się do systemu Fittsey, naciśnij poniższy przycisk

 

SYSTEM ZAKUPU KARNETÓW

Aby dokonać zakupu karnetów, naciśnij na poniższy przycisk

 

SYSTEM REZERWACJI ZAJĘĆ

Aby zarezerwować zajęcia, naciśnij poniższych przycisk