Kurs jogi od podstaw

Zacznij nową drogę do samej siebie
Poziom
Podstawowy
Okres
6 września 2022 - 11 października 2022
Dzień / godzina
Wtorek 16:45 - 18:00

Opis kursu

Kurs jogi od podstaw to świetny sposób na rozpoczęcie swojej przygody z jogą. Jeśli do tej pory nie było w Twoim życiu za dużo miejsca na aktywność, albo jesteś po kontuzji/rehabilitacji lub masz wrażenie, że proste ćwiczenia są dla Ciebie problemem, nie obawiają się. Zawsze jest dobry moment na zmianę a joga to idealny początek by zadbać o swoje ciało a za razem spokój swojego umysłu.

Podczas naszego kursu poznasz pozycje stojące, siady, skręty, wygięcia oraz pozycje odwórócone. Na każdej sesji będziemy omawiać inny zakres od stóp do czubka głowy. Dodatkowo zadbamy o Twój oddech podczas nauki elementów technik oddechowych czyli pranayamy. 

Naszym pragnieniem oraz ideą było stworzenie w Bełchatowie miejsca, gdzie zajęcia odbywają się w kameralnych grupach, co osobom ćwiczącym daje poczujcie bezpieczeństwa, spokoju i skupienia tylko i wyłącznie na własnym rozwoju. Jeśli w trakcie zajęć poczujesz jakikolwiek dyskomfort z powodu ograniczeń lub bólu, trener chętnie pomoże lub zaproponuje wykonanie zastępczej asany. Celem jest czerpanie największej możliwej przyjemności z jogi. Twój instruktor jest do Twojej dyspozycji również po zajęciach.

Co składa się na ten kurs?

Kurs trwa 6 sesji. W każdym z nich przechodzisz na kolejny poziom wtajemniczenia. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu w każdy poniedziałek i trwają 75min. Kurs to najbardziej podstawowe zajęcia w naszej szkole – dokładamy wszelkich starań, by jak najdokładniej wytłumaczyć każdą pozycję, ale przede wszystkim uczymy świadomości ciała i umięjętności relaksu.

W trakcie kursu:

– poznasz podstawowe pozycje stojące, siady i pozycje regeneracyjne,
– zaczniesz lepiej czuć własne ciało,
– nauczysz się relaksować i regenerować ciało i umysł,
– pogłębisz swój oddech i usuniesz napięcia z ciała.

Czy ten kurs jest dla Ciebie?

Ten kurs został stworzony dla osób, które chcą spróbować jogi. Dla osób, które próbowały jogę, ale chcą zrobić to w systematyczny, uporządkowany sposób. Dla osób, które chcą pobudzić swoje ciało do ruchu, ale zrobić to w bezpieczny sposób. Dla wszystkich – niezależnie od wieku i możliwości fizycznych. Dla osób, które szukają wyciszenia i relaksu, chcą mieć godzinę czasu dla siebie i tylko dla siebie.

Instruktor

No personnel found, please create the personnel post to use the item.